גד איטומים


03-5252440
054-5579188
gaditum@gmail.com
מנדלי 16 תל אביב


          תיקון תקרת אמבטיה

קיימת תופעה מאוד נפוצה גם בבניינים חדשים יחסית של הצורך בתיקון תקרת אמבטיה לאחר נזילה מהדירה של השכן מעלינו והניזוק מרגיש זאת היטב בכתמי רטיבות נפילת טיח ולפעמים גם בפטריות עובש מתפשטות .
הסיבות לצורך לבצע תיקון תקרת אמבטיה לאחר נזילת מים הן רבות החל בצינור דלוחין רקוב או פגוע וכלה בנזילה של מים מצינור אספקת מים שעובר בקירות או תחת הרצפה .
והיו מקרים שנתקלתי לא אחת במצב שפשוט איטום לקוי בחיבור אגנית הטוש או האמבטיה ואפילו דרך המישקים ברצפה גורמים לנזק בדירה שמלמטה ואותה תוצאה עלולה להופיע גם במטבחים .
התופעות הנפוצות שקורות כתוצאה מחלחולי מים לדירה התחתונה הן במקרים הקלים הופעת כתמי רטיבות שאם לא מבצעים תיקון תקרת אמבטיה בצורה מקצועית ופותרים את שורש הנזילה בדירה שקרה בה האירוע הנזק רק ילך ויחמיר ויגרום לסבל מיותר לשכן הניזוק .
לאחר שמגלים ומתקנים את מקור הנזילה אפשר לאחר שהות מסוימת לגשת למלאכת תיקון תקרת האמבטיה ולפעמים גם הקירות נפגעים ופה המקום לביצוע עבודת איטום משולבת עם ידע עבודות טיח ושיקום בטונים כי לא אחת הברזלים הקונסטרוקטיביים של התקרה שספגו מים  החלו בתהליך של קורוזיה והחלדה ויש צורך במומחה שידע לתקן עם מיטב החומרים המיועדים למטרה זו וידע גם לצפות בחומרים מיוחדים נוגדי אנטיפונגוס ועובש .
יש מקרים שהשכן שמדירתו  ישנה הנזילה וכשמקבל את התלונה פוטר אותה אולי מבלי שתהי לו מודעות לצרה שלשכנו מלמטה  כלאחר יד ולא מטפל  מיד ופה מתחילות הבעיות של החמרת מצב התקרה והקירות שממשיכם לספוג מים   
דבר שעלול לסכן חיים עד כדי קריסת טיח התקרה על ראש הדיירים הסובלים עקב מגע המים עם הברזלים שמתנפחים ודוחים את הבטונים והטיח מה שגורם להגשת תביעה משפטית להוצאות וכאב ראש לכול הצדדים .
ופה החוק ברור וחסר פשרות ברגע שהוכח לשופט רשם המקרקעין שיש הזנחה מצד בעל הדירה הוא פוסק את הוצאות התיקונים במלואם ואף יותר ולערער על קביעה זו זה חסר סיכוי מראש .
אז תאמינו שבאמת כדאי ורצוי להתייחס לתלונת השכן הנפגע ברצינות ולנביא בעל מקצוע לתיקון תקרת האמבטיה או המטבח מפני המשך הנזילה והחזרת המצב לקדמותו על ידי תיקון מקצועי עוד כשהבעיה עדיין קטנה והעלויות אינן גבוהות .
ויש בעלי מקצוע שהתמחו במתן פתרונות  לתיקון נזילות מתקרות אמבטיות ומטבחים באופן מקצועי ומיומן שיודעים מניסיונם לעבוד עם חומרים תקניים ובשיטות שהוכיחו את עצמן כולל אחריות ,וכך אפשר לחסוך המון כאבי ראש והוצאות מיותרות שיכולות להיגרם עקב אי טיפול בזמן בתיקון נזילה מתקרת האמבטיה
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
לייבסיטי - בניית אתרים