גד איטומים


03-5252440
054-5579188
gaditum@gmail.com
מנדלי 16 תל אביב


             איטום תיקון נזילה S O S בגשם

לא אחת נתקלתי בתופעה די מוזרה שהוזמנתי בקיץ לתת הצעת מחיר לפתרון בעיית נזילת מי גשם בחורף דרך הגג או חלונות ולפעמים דרך אריחים בגגות ומרפסות פתוחות ואפילו מקלטים ומרתפים שהוצפו בחורף שעבר ,הגשתי הצעת מחיר בנחת הרי יש זמן אנו בעיצומו של הקיץ אז באמת למה למהר ? וכשהתקשרתי לאחר כמה ימים לדעת מה קורה קיבלתי את תשובת המניינה מה בוער יש זמן ללקוח שנותן לי גם את הזמן הפחות עמוס ללכת לחוף הים לרחצה ושחייה בים התל אביבי הרגוע שדווקא כעת הוא לא רגוע בכלל וכמעט טבעתי , וללכת לברכה זה כייף יקר אז מסתפקים בים !
מה שהיה טוב לי כנער שאכל קרטיב לימון בחוף בחיי טוב לי גם היום אותו טעם גם למי הים שאני נאלץ לבלוע מגלי הפתעה וגם לקרטיבים .
איך אומרים אין חדש תחת השמש
השכן שלי אומר שזה בריא לשתות כוס מי ים כול בוקר טוב שהוא ישתה ! אני מעדיף לעמוד על גג בגשם בכיף ולבצע עבודת איטום נזילה S O S לפחות מי הגשם מתוקים וכוס הקפה שמקבלים מלקוח מרוצה שהצלחנו לעצור את נזילת המים שווה את המאמץ לא סתם הביאו את המילה הלועזית שבכול העולם מכירים אותה S O S תיקון נזילה בגשם שזה המענה הראשוני לתופעה שמעצבנת רבים וטובים .
אז נחזור לחוף הים לאכול עוד קרטיב והפעם בטעם אבטיח כן בחיי יש דבר כזה רק התפרנים פה בחוף מכירים שלא כמו בבתי המלון מעלינו שקוקטייל פירות בכוס זכוכית ארוכה עולה כשישים שקל .
אבל אין כמו הים אפילו כשהוא סוער הוא החבר הכי טוב שלי שיביא בחורף גם סערות רוחות ומסתבר שגם גשמים רצויים ומועילים וכמובן את אלו שדחו
את תיקון הנזילה בקיץ הלוהט לטובת תיקון נזילות S O S  בגשם ככה בזמן אמת .
כבר לסימנים של רוחות חזקות בחורף כבעלי ניסיון משנים קודמות אנו מצטיידים במעילי רוח וכובעיי קשירת סרט שלא יעופו לנו ברוח ומחכים לטלפונים בעניין תיקון נזילה  S O S בגשם אבל בלי מטרייה שכן עוד לא נולד הגג שאפשר לעלות עליו עם מטרייה בזמן רוח וגשם בחורף הארצישראלי

כמי שאוהב את מקצועו וגם את החורף שקסם לי עוד מנעוריי לא מפריע לי בכלל לצאת לתיקון נזילה S O S  בגשם ולביצוע עבודות איטום הכרחיות ומונעות בזמן אמת כשאין ברירה והגיעו מים עד נפש במיוחד במקלטים ומרתפים מוצפים פעולות שהן חלק ממערך העבודה העונתי וצריכים לזרום .אז מה שצריך להיעשות בסופו של דבר הוא יעשה ואנו לא הפסדנו כלום השתזפנו קצת בקיץ והתפננו על ארטיקים שהחזירו אותנו לעלומים נעימים  ולא רק גם הלקוח שמרוצה מהתיקון כך שהכול בסיידר .
אז מי אמר שזה לא תענוג לטייל על גגות בסערות בלי מטריות ? זה נחמד תאמינו אבל לא מומלץ לרזים עם השנים למדנו לפתח שיטות עבודה וציוד מיוחד שעונה על הצורך כשמבצעים תיקון נזילה מגשם S O S וכשגומרים את ביצוע תיקון  בגגות או במקלטים ולפעמים בחלונות וכול בעיה שהיא אז זה די נחמד לקבל כוס תה עם כמה ביסקוויטים  מלקוחות מרוצים שמרוצים שהנזילה פסקה וטיפול איטום S O S  עזר

 


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
לייבסיטי - בניית אתרים