גד איטומים


03-5252440
054-5579188
gaditum@gmail.com
מנדלי 16 תל אביב


  איך להיפטר מעובש  בבית

עובש בבית מהווה צרה שקשה להיפטר ממנה ובמיוחד השנה שירדו גשמים רצופים ופתאום בדירות שמעולם לה סבלו מהתופעה החלו לצוץ על הקירות ובכול הבית כתמי עובש וריח של טחב ורטיבות לכאורה תופעה שקשה להסביר .
אבל לכול דבר יש הסבר וגם פתרון שדורש לפעמים מאמץ לא קטן .
אנו בגד איטומים התמחינו בשנים האחרונות בפתרון לבעיות עובש ורכשנו ניסיון לא יסולא בפז בהתמודדות עם חיידקים שורדים חומצות אקונומיקה ומיני ציפויים שנותנים מענה זמני ובגשם הבא שוב יצוצו פטריות ונבגי העובש כבאורח פלא !
אז במלחמה כמו במלחמה צריך להוריד את הכפפות ולהילחם עד לחיסול מוחלט של חיידקיי העובש ולמצוא גם את שורש הבעיה שבדרך כלל נגרמת כתוצאה מחלחול מים לקירות או לתקרה ואפילו כתופעה קפילארית מהקרקע בבתים צמודי קרקע או בגגות עם אדניות וגינות .
אז מה עושים שהרי ידוע שעובש החל מתהליך התפתחותו הראשוני וכלה בהתפשטותו במהירות לכול חלקיי הבית ואפילו לארונות מגרות ומקומות שהגישה אליהם קשה פטריות העובש הן אויב מר וכשהלחות שבדרך כלל נובעת מכשל באיטום חיצוני עוברת את ה50% מתחילים נבגי העובש לשגשג ולהתרבות ובעלי אף רגיש ירחו את ריח הרטיבות והטחב . 
נבגי העובש הם יצורים אכזרים שיכולים לתקוף ציור יקר או רהיט נדיר עתיק אין אפס הם זקוקים למזון ולפני שמתחילים לאכול את הקירות כלפתן הם יכולים להתרבות ולחגוג בתוך ארונות בגדים בספרים בפרקטים מיוחדים ומה לא ?
ויצא לי להיתקל בלקוחות שהניחו ארנק מסמכים ליד השידה וכשקמו בבוקר הופתעו לגלות שהתיק הותקף בין לילה כך כשאין תשובה איכות האוויר בבית מתדרדרת וככול שהזמן עובר המיקרואורגניזמים משגשגים ופוגעים באיכות החיים בבית עד כדי הצורך לפנות את הדירה מחמת הסכנות הבריאותיות במיוחד לילדים למבוגרים ולסובלים בדרכי הנשימה כיצד יש לפעול ומה לעשות את זה צריך לתת למקצוען שכבר הצליח לגבור על הרעלנים ולפתור גם את בעיית החדירה של הרטיבות לתוך הבית בד בבד עם הטיפול בהשמדת העובש והכוונה היא לא למרוח חומר או צבע כלשהו שאינו נותן פתרון לטווחים ארוכים .
ולעולם לא מאוחר לבצע טיפול יסודי להיפטר מצרה שבאה מיצורים לא נראים לעין אבל מסוכנים כמו תנינים טורפים גם בקיץ יש צורך ורצוי  לטפל בבעיה שנוכל להיכנס לחורף הבא  בביטחון ולהיות מוגנים מצרה צרורה של פטריות ונבגי עובש בביתנו שכך הם נראים מבעד למיקרוסקופ

 
 
 

  פתרונות  לעובש  בבית

החורף השנה הביא איתו תופעה שלא נראתה קודם בגודל ממדיה עובש בבית מטריד ואי אפשר להיפטר מימנו ושלא לדבר על הנזק שנגרם לבריאות ולחפצים בבית החל בקירות רהיטים ואפילו בתוך ארונות בגדים לכן מומלץ למצוא פתרון לעובש בבית במהירות ולא לתת לו את האפשרות להתפשט לעוד מקומות כנגע ממאיר .ומכאן בא הצורך למתן פתרון  לעובש בבית שיהי מהיר ! יעיל ! ומיידי
פטריות העובש מורכבות מחלקיקים בלתי נראים זעירים ובמקרה שהן נמצאות בתוך הבית כתוצאה מהיווצרות התנאים לכך שכתוצאה מהבדלי חום וקור והצטברות מים מכול מקור כלשהוא החל ברטיבות חיצונית שחודרת דרך הקירות ,הרצפות , והתקרות , וכלה באדי בישול או אדים מחדר הרחצה .
אבל רוב מקרי העובש שנתקלתי בהם לאחרונה היו כתוצאה מהגשמים וחדירת רטיבות שמשמשת כר חמים לפטריות העובש ומפה בא הצורך לתת פתרון לעובש מהיר לא יקר ולמנוע את חזרתו על ידי גילו המקורות החיצוניים של כניסת המים .
על מנת לטפל בבעיית פתרון העובש  צריך קודם כול לגלות את מקורה אין מעשי קסם על מנת למצוא מענה לפתרון עובש בבית יש צורך בניסיון עם עבודות קודמות ולטפל בעובש באגרסיביות יסודית עד לחיסול שורש הבעיה כדי למנוע חזרה על הסיוט של לחיות בבית עם פטריות מזיקות ונבגים סמויים שרק יכולים להזיק וליצור מצב של חולי והמשך פגיעה ברהיטים , בגדים , ותכולת הבית .
כמקצוען איטום ואיש בניין ותיק הספקתי לראות ולטפל בתופעת העובש מכול זווית  אפשרית החל בכתמי עובש מקומיים וכלה בהתפשטות בכול אזורי הבית ולפעמים חדירה לארונות בגדים ומטבחים .
כבר דובר רבות על כך  ונעשו מחקרים שהוכיחו את הסכנות שיש בנגיפי העובש ושיש צורך דחוף ומיידי לטיפול בעובש ולמתן פתרון לעובש בבית


 
 
תמונת תופעת עובש שהתחילה פה והתפשטה לכול הבית ואפילו לארונות הבגדים ופתרנו אותה לחלוטין

כך נראה חיידק עובש שמח מבעד למיקרוסקופ והוא עוד מחייך אחריי ששתה אקונומיקה שרק מחזקת אותו טוב אנחנו מגד איטומים כבר נדאג למחוק לא את החיוך ולשלוח אותו חזרה למקום שממנו הוא בא לתמיד

 

 

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...
לייבסיטי - בניית אתרים