גד איטומים


03-5252440
054-5579188
gaditum@gmail.com
מנדלי 16 תל אביב


        חומרי איטום

חומרי איטום טובים בשילוב עבודה מקצועית זה המתכון הבטוח להצלחה של מקצוען איטום שבילה בשטח העבודה יותר מאשר בביתו .
זה לא סוד גדול שחריצות בשילוב יידע מעשי ותיאורטי של השתלמויות ולימודים בנושא חומרי איטום לאורך שנים יניבו פירות בצורת הצלחות מרשימות תמידיות ולפעמים במקומות שאחרים לא הצליחו ולא חלילה כי לא רצו ! כי פשוט פספסו את הפואנטה שמסתבר שרק שנות ניסיון רבות ושימוש עם חומרי איטום מעולים יניבו את התוצאה המתבקשת .
אני באתי לעולם האיטום לפני שנים רבות ולא מלמטה ההיפך מלמעלה כאיש מקצוע בבניין ששיפץ בניינים וגם בנה ומכיר כול חלק בבניין החל ממה הוא מורכב בגג ובקומות העליונות וכלה ביסודות בעמודים גם הנסתרים קורות התמיכה במקלטים ובמערכות הניקוזים .
כך שהניסיון המשולב מביא לתוצאות טובות נכון הוא שקורסים מטעם מכון התקנים והטכניון עוזרים וגם התעודות שמקבלים מכבדות את המקבלים ועוד דבר חשוב בעבודות עם חומרי איטום שיש ליישם את החומר בשטח העבודה אחד על אחד לפי הוראות היצרן מבלי לקצר שאחרת ההומוגניות של החומר מתפוגגת .
 ופה לא מספיק הרצון או הידע לכן שמתי דגש במאמרי זה על ביצוע עבודות איטום אחד על אחד לפי הוראות היצרן הברורות ואין כמעט יצרן שלא ישמח לעזור אם טלפונית או אפילו לשלוח איש טכני מטעמו בהגעה לשטח ובמתן הדרכה והסברים ברורים על  חומרי איטום כי הצלחת מקצוען האיטום נחשבת גם כהצלחת היצרן ולזה כולנו שואפים .
 אז בואו נתפלל כולנו לגשמי ברכה אפילו אם נצטרך לטפל בעיית איטום שתגרום לנו לחור פצפון בכיס ומאידך לברכה עצומה לארצנו שזקוקה לכול טיפה ולכול אגל שמחייה פרחים וצמחים יפים


רובה אפוקסית לגג מרוצף
ישנם כמה סוגי רובה אפוקסית בשוק הישראלי מבלי לשפוט ! כול חומר של רובה אפוקסית שעברה את בדיקת מכון התקנים ואושרה ואם עבודת איטום גגות מרוצפים נעשתה לפי הוראות היצרן אין שום סיבה לכשל בעבודה .
אביא לפה כמה דוגמאות על סוגי רובה אפוקסית שנפוצים בשוק האיטום וכול אחד יבחר לטעמו קיימות בשוק ענף יצרניי ויבואני האיטום כמה סוגים של רובה אפוקסית ואביא כעת כמה דוגמאות מבלי לחוות דעה על אף יצרן או יבואן כולם טובים כול זמן שיש אישור על הרובה אפוקסית שהיא עומדת בתקן הישראלי.
כול קבלן איטום וטעמו יש כאלה שמסתכלים על נוחיות עבידות הרובה אפוקסית , ויש שמשתמשים עם רובה אפוקסית שעבדו איתה בעבר והיו מרוצים ויש גם שמחפשים את החומר בעל העמידות הכי טובה כדיי לעמוד בכבוד ובהצלחת עבודת איטום גגות מרוצפים שביצעו שכך אין צורך לרוץ לתיקונים והלקוח מרוצה וממליץ לחברים .
הבאתי מספר דוגמאות של רובה אפוקסית ואני מאמין שיש עוד חברות שמייבאות או מייצרות אבל היריעה קצרה מלהכיל את כולם ובכלל ענף חומריי האיטום מתחדש ויש סיכוי שכבר מחר תצא לשוק רובה אפוקסית עם תכונות נוספות

          רובה אפוקסית טמבור


          רובה אפוקסית סיקה גילאר    

  

       
רובה אפוקסית לטיקריט

      רובה אפוקסית תרמוקיר

 


 

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
לייבסיטי - בניית אתרים