גד איטומים


03-5252440
054-5579188
gaditum@gmail.com
מנדלי 16 תל אביב


          חברת איטום מומלצת
חברת איטום לפעמים משקיעה הון בפרסומים של חוברות לבעלי מקצוע כמו דפי זהב , המקצוענים , יצאת גדול , וכולי ואני יכול להגיד עם יד על הלב שאני אישית כותב את כול המאמרים על שיטות עבודה ! טיב החומרים ! וניסיון בשטח ממש מעבודות שבוצעו ומבוצעות מדי יום ביומו הכסף שבמקום לעבור לחברות המפרסמות חברות איטום מושקע באיכות החומרים במתן תנאי עבודה מצוינים לעובדים המתוגמלים שנותנים את הנשמה בביצועי העבודה תוך הקפדה על כול פרט ופעולה שיש לבצע בעבודות איטום .
חברת איטום בעלת ניסיון שנותנת שירות טוב ופותרת בעיות  בעבודות איטום תמיד תהי לה תעסוקה מהמלצות מפה לפה ומהזמנות חוזרות שמעידות על שביעות רצון הלקוחות .
ענף האיטום מנסה בשנים האחרונות להתארגן בצורה מסודרת תוך מתן הדרכות לבעלי מקצוע באיטום והוצאת תקנים גם לחומרים וגם לשיטות פעולה שמחמירות בביצוע הנכון , אבל מה שקובע הוא הניסיון של חברת האיטום והרצון לשמור על ההישגים הביצועיים ורמת העבודה הגבוה שסיגלו עם השנים .
יש לקוחות שמתפתים להצעות זולות במיוחד ובגשם הראשון מוצאים את עצמם עם שוקת שבורה והמשך נזילות , בעיות עובש , ורטיבויות בקירות תקרות , ורצפות .
מפה נובע הצורך לשקול שנית הצעה זולה ולבדוק את מרכיביי החומרים ושיטות העבודה והכי חשוב לקבל אחריות אמת ולא לצעוק ללמפה כשקורה משהו והחברה שביצעה את העבודה נעלמה כלא הייתה מה שקורה לצערנו יום ביומו אני אישית מעדיף לבצע תיקון חוזר מאשר להתחיל עבודה חדשה זה המוטו העיקרי לסוד ההצלחה ולשמירה על קשר חברי עם הלקוחות שיודעים שהם בידיים טובות בדיוק לזמן שקיבלו אחריות ויותר . אז מה יותר נחמד לחברת איטום מאשר המלצות חמות הן בעל פה והן בכתב כמו למשל ההמלצה שלמטה
טוב נאחל חורף נעים וחמים לכול לקוחותינו ספקי החומר שלנו וגם לחברות וחברים .יעקב מגד איטומים

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
לייבסיטי - בניית אתרים