גד איטומים


03-5252440
054-5579188
gaditum@gmail.com
מנדלי 16 תל אביב


איטום מבניי משרדים ומבנים מסחריים
המושג איטום מבניי משרדים ומבנים טומן בחובו המון משמעויות והפעם נתייחס למבנים קיימים שדורשים תחזוקה וטיפול מונע לבעיות שנוצרות בחורף כמו חדירת מים למשרדים או לעסקים מהחלונות דבר שדורש איטום חלונות מוקפד שלא תמיד אנשי הסנפלינג יכולים לפתור אותו מחוסר גישה ואי יציבות ונוחות בעבודה .
ולזה יש פתרונות שהוכיחו את עצמם כמו למשל הבאת מנוף סל שיכול להגיע לגבהים לכול פינה ונישה וסגנון איטום החלונות יבוצע כפי שצריך מבלי הצורך לשאת תפילה להצלחה ! חומרים טובים , גישה נכונה , ושיטות עבודה מוכחות עושים את שלהם ומונעים את אי הנעימות שנגרמת לבעלי הנכס ולשוכרים בגלל נזילת מי הגשמים פנימה .
זה לא נעים למשרד או עסק שמקבלים קהל שיופיעו להם כתמי רטיבות על הקירות שמין הסתם יהפכו לכתמי עובש שחורים , והדעת לא נותנת לשוכר לחיות ולעבוד במשרד או עסק שיש בו כשל איטומי  . ומפה בא הצורך בפעולות מנע של איטום מבניי משרדים ומבנים מסחריים ולא רק איטום החלונות הוא נושא בעייתי גם בחניונים יש צרות לא מעטות ובקומות הקרקע שבדרך כלל נמצאים שם סוכנויות גדולות ולא פעם נתקלנו בתופעות של חדירת מים קפילארית לקומת הקרקע מה שמוביל להתנפחויות בקירות ולריחות טחב שהעובדים במקום לא מוכנים לחיות ולעבוד במקום לא מוגן ובצדק רב .
לכן יש להשקיע בטיפול מנע של איטום מבניי משרדים ומבנים כול שנה בעונת הקיץ ולהיות עם יד על הדופק לדעת לזהות מראש מקומות שחומרי האיטום הקיימים בהם כבר עשו את שלהם ויש לחדשם עם חומרים טובים וביצוע מיומן כדי למנוע הפתעות לחורף הבא .
תחזוקה שוטפת של איטום מבנים ובנייניי משרדים נחוצה מכול הבחינות על מנת ליצור שקט תעשייתי ושביעות רצון לשוכרים שמקבלים נכס מוגן ומתוחזק ויודעים שיש מי שדואג לרווחת העסק שלהם וכולם יוצאים נשכרים איש האיטום שמתפרנס בכבוד , המשכיר שנפטר מכאב ראש וטרדות , והשוכרים שמנהלים את עסקם בכיף מבלי הצורך לבוא בבוקר לעבודה עם מטרייה ומעיל גשם .
לא שיש לנו משהו נגד מטריות אבל כבודם מונח למקום פתוח גם יצרניי המטריות זקוקים לפרנסה ויעידו על כך כול המטריות שאיבדתי בבתי קפה או ברוחות החזקות שיש להן נטייה להתהפך טוב ברצינות הדחקות תמיד באות בסוף ונסחפתי לרגע ויש להדגיש שנתקלתי לא אחת במבניי משרדים שהרטיבות שהצליחה לחדור פנימה פגעה במוצריי אלקטרוניקה רגישים לרטיבויות ושלא לדבר על מחשבים יקרים וקוויי תקשורת פנימיים .
המונח איטום מבנים ומבניי משרדים מסתעף לכיוונים רבים גם שמתייחסים למונחים של רטיבויות פנימיות שנגרמות כתוצאה מכשלי איטום חיצונים כמו חדירת מי גשם מציפוי שיש או אבן מחופים בקירות חוץ שמדי כמה שנים יש לחדש את המרווחים של הפוגות ורצוי להשתמש בחומרים החדישים והטובים ביותר שקיימים בשוק , ובתנאי נוסף שיש להם תעודת תו תקן כי תמיד מוצר טוב נותן יותר אריכות ימים לאיטום , וביצוע טוב משלים את הצורך באיטום טוב .
קורה לא אחת שיש בניין שמצופה בפסיפס שמספיק שאבן פסיפס קטנה נושרת עד שנוצרת שם בעיה גדולה של חדירת מים שמתפשטת לכול הכיוונים , וראיתי כבר אבני ציפוי רופפות ולא מודבקות שגורמות לצרות שטובי יועציי האיטום עומדים אובדי עצות במבנים גדולים מצופים , ואפילו קיימת תופעה של מבנים שצופו בשליכט צבעוני או בכול ציפוי פולימרי אחר שלא הצליחו לעצור את תופעת חדירת מים לקירות מהעבר השני ובדרך כלל האשם לא בחומר אולי בגלל חוסר חומר ! או וויתור על שלב שהוא בעבודה ! שאם הייתה נעשית כהלכה לפי הוראות היצרנים תוך הקפדה על שימוש בחומר שעבר את מבחן מכון התקנים הציפוי היה אוחז מעמד שנים רבות  ,הסיבות רבות , והבעיה תמיד אחת ,  ולכול תופעה של כשל איטומי יש פתרונות איטום מבנים ובנייניי משרדים

 

 

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
לייבסיטי - בניית אתרים