גד איטומים


03-5252440
054-5579188
gaditum@gmail.com
מנדלי 16 תל אביב


איטום דירות גן
מי שגר בדירת גן , וילה או קוטג' אשריהו וטוב לו הפרטיות , השקט , ושלא לדבר על שעל הבוקר אפשר לצאת לגינה לקטוף עגבנייה אדומה עסיסית ושני מלפפונים , לגשת לאזור צמחי התבלין ולתלוש קמצוץ כוסברה ריחנית כתבלין לסלט והמהדרין גוזמים גם קצת נענע ככה בשביל לפתוח את היום בכיף עם המון אנרגיה בריאותית .
אין צורך לתאר את היתרונות של מגורים בדירת גן או קוטג' ואפילו וילה כי הם רבים מספור אבל ! ופה אבל גדול לכול טוב יש רועץ והנושא של איטום דירות גן צץ ברוב המקרים שחומריי האיטום התבלו עם השנים גם עם עבודות האיטום נעשו כהלכה .
ומפה מתחילות הצרות שלמי שהוא לא מקצוען בנושא איטום בתים צמודי קרקע לא יובן איך הגיע כתם רטיבות בקיר פנימי לגובה כמעט התקרה .
ואתן דוגמא במיוחד בחורף שכמויות הגשם גדולות למים יש נטייה אחריי שהם נספגים באדמה הם עוברים לקירות ומטפסים כלפיי מעלה כתופעה קפילארית והיו מקרים שהמים טיפסו לגובה של שמונה מטר ויותר .
רק עין מקצועית של איש איטום מנוסה שלא צריך אפילו להיעזר במכשירים תדע להסיק מסקנות מדויקות ולמצוא פתרונות לאיטום דירת גן .
אל תשאלו איך כשם שיש רופאים שנותנים דיאגנוזה מדויקת ומעוררת התפעלות באבחנה הנכונה שבאה מעשרות שנות ניסיון וקולעת למטרה לעומת סטאז'ר בתחילת דרכו שנעזר עדיין בספריי רפואה והטעות שלו יכולה להיות פטאלית כך שבשביל לבצע עבודת איטום דירות גן או בתים צמודי קרקע יש צורך בניסיון וידע לא מבוטל וכפי שציינתי קודם הסיבות לחדירת מים ורטיבות ולפעמים עובש הן רבות החל בבניית היסודות שלא נעשו מחסומיי מים ובידוד בין היציקות שמתחברות לקירות שיוצרות מחסומים למים , ולעיתים מי תהום שיכולים לעשות צרות עקב נטייתם לתפוח כלפי מעלה לעבור את מחסומיי האיטום שהתבלו ולעשות צרות לבעליי בתים צמודי קרקע .
ומפה באה הכותרת שאפשר לנסח אותה בהמון צורות אבל יפה לה גם הנוסח איטום דירות גן שאם הביצוע של מקצוען האיטום ידע לענות על בעיה או אפילו מכלול בעיות החל בקילופי קירות שנגרמו עקב הרטיבויות וכלה בשינוי צבע של המרצפות כתוצאה מלחציי המים או אפילו איטום חלונות ופתחים שגורמים לטרדה לא קטנה של ניגובים בגשמים.
לעיתים יש צורך בציפויי קיר מחדיר מים או בגגות שטוחים מבטון ואפילו רעפים שזזו בעת סערה או נסדקו מסיבה כלשהיא .
איש איטום מקצועי ידע לתת פתרונות איטום לדירות גן  וגם לעקוב אחריי שבוצעו התיקונים עם יד על הדופק לפחות שלוש שנים לוודא שהתיקונים הצליחו ולדעת לתת את השירות שלו התחייב כשקיבל את התשלום עבור עבודת האיטום שנעשתה בבית צמוד קרקע שיכול להיות דירת גן קוטג' או וילה וזה לא משנה הבעיות של איטום בתים צמודי גן הן אותם בעיות בכול הבתים שנבנו על הקרקע .
אנו תמיד עומדים מאחוריי ביצועיי איטום דירות גן שערכנו ואפילו מתקשרים אחריי הגשמים לוודא שהכול בסדר וזה מה שנקרא יחס גורר יחס הלקוח מקבל את השירות הראוי ואנו את הרגשת הסיפוק שביצענו עבודה טובה ונוכל לקבל עוד לקוח מרוצה שבוודאות ימליץ עלינו בחום .
אז אם יש לכם בית צמוד קרקע או דירת גן באזור המרכז אתם מוזמנים לקבל יעוץ וביקור לא מחייב שמספיק כוס קפה בוץ של איטומניקים להגיד שהייה לנו שווה לבקר אצלכם ולתת חוות דעת ראשונית .
הכי נכון ונבון זה לא לחכות שוב לקראת החורף הבא וכבר מעכשיו בתחילת הקיץ להתחיל לטפל בנושא איטום דירות גן ולקבל את החורף הבא בכיף ובביטחון שאנו בידיים טובות של מקצוענים שאוהבים גם את עיסוקם ונותנים את הנשמה בעבודתם  באיטום דירות גן

 

 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
לייבסיטי - בניית אתרים